LKS Zantyr Sztum


select Wybierz stronę


strona 1 z 446
Lp. Zawodnik Kategoria Nazwa biegu Miejscowość Data Wynik Dystans Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
1Giembicki JanM-30IV Żuławski Bieg im. Błogosławionej DorotyMątowy Małe2022-08-1400:21:015.6005 (93)2 (14) srebro
2Cebula BogdanM-60IV Żuławski Bieg im. Błogosławionej DorotyMątowy Małe2022-08-1400:21:535.6008 (93)1 (6) złoto
3Niemyjska BeataK-1XII Bieg wokół Pasłęckich Murów ObronnychPasłęk2022-08-1300:39:2510.0607 (49)3 (6) brąz
4Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska)K-1XVII Kaszubski Bieg LesokówSzemud2022-08-1300:47:4010.00034 (146)5 (6)
5Niemyjska BeataK-13 Miting Lekkoatletyczny im. Zdzisława Krzyszkowiaka (atest)Wałcz2022-08-1000:04:351.5004 (10)4 (10)
6Rozenberg SławomirM-1IX Bieg Szlak TrafiKazimierz Dolny2022-08-0605:15:0143.10030 (78)27 (63)
7Najda SławomirM-40VI Śliwicka DyszkaŚliwice2022-08-0600:38:4810.00028 (376)8 (92)
8Cebula BogdanM-60VI Śliwicka DyszkaŚliwice2022-08-0600:40:1410.00043 (376)1 (25) złoto
9Pepliński GrzegorzM-50VI Śliwicka DyszkaŚliwice2022-08-0600:49:1910.000197 (376)22 (39)
10Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska)K-1V Cartusia PółmaratonKartuzy2022-07-3101:32:0421.09736 (178)5 (6)
11Tuwalska ElżbietaK-40V Cartusia PółmaratonKartuzy2022-07-3101:39:5721.09770 (178)3 (16) brąz
12Nowosielski PiotrM-40LA RIVE TRIATHLON GrudziądzGrudziądz2022-07-3100:45:0710.5009 (83)2 (33) srebro
13Sadowski AndrzejM-1XXXI Bieg Powstania Warszawskiego (atest)Warszawa2022-07-3000:21:205.000141 (2363)127 (1340)
14Łukomski AndrzejM-60XXVIII Bieg Świętego DominikaGdańsk2022-07-3000:21:175.00093 (235)2 (19) srebro
15Niemyjska BeataK-1XXVIII Bieg Świętego Dominika - kobietyGdańsk2022-07-3000:17:185.0001 (104) złoto1 (3) złoto
16Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska)K-30XIII Półmaraton Ziemi PuckiejPuck2022-07-3001:32:0021.09720 (145)1 (13) złoto
17Tuwalska ElżbietaK-30XIII Półmaraton Ziemi PuckiejPuck2022-07-3001:40:0921.09740 (145)2 (13) srebro
18Kozłów WojciechM-60+XIII Półmaraton Ziemi PuckiejPuck2022-07-3001:50:2221.09766 (145)4 (10)
19Cebula BogdanM-60+X Kogucia Dycha (atest)Kurzętnik2022-07-2300:41:0710.00022 (149)1 (16) złoto
20Nowosielski PiotrM-45XI-1/4 IM Garmin Iron TriathlonElbląg2022-07-1700:45:1610.55037 (155)3 (25) brąz
strona 1 z 446