LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz stronę


strona 1 z 427
Lp. Zawodnik Kategoria Nazwa biegu Miejscowość Data Wynik Dystans Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
1Mazerski BartoszM-1II Bieg Komtura DzierzgońskiegoDzierzgoń2021-09-2500:16:425.0001 (177) złoto1 (3) złoto
2Giembicki JanM-30II Bieg Komtura DzierzgońskiegoDzierzgoń2021-09-2500:18:455.00011 (177)4 (24)
3Cebula BogdanM-60+II Bieg Komtura DzierzgońskiegoDzierzgoń2021-09-2500:19:075.00014 (177)1 (9) złoto
4Żemetro RyszardM-50II Bieg Komtura DzierzgońskiegoDzierzgoń2021-09-2500:23:195.00059 (177)7 (14)
5Tyburski IgorM-18XII Bieg Uliczny Liwa - CupPrabuty2021-09-2500:18:595.5007 (47)3 (6) brąz
6Łukomski AndrzejM-60XII Bieg Uliczny Liwa - CupPrabuty2021-09-2500:22:565.50020 (47)1 (6) złoto
7Tyburski IgorM-1III Bieg BiegamBoLubię LASYSzpęgawsk2021-09-1900:17:255.0003 (72) brąz3 (3) brąz
8Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska)K-1III Bieg BiegamBoLubię LASYSzpęgawsk2021-09-1900:19:375.00012 (72)1 (3) złoto
9Giembicki JanM-30I Bieg z Historią w Tle - Muzeum Tradycji SzlacheckiejWaplewo Wielkie2021-09-1900:20:235.2006 (37)3 (8) brąz
10Cebula BogdanM-60I Bieg z Historią w Tle - Muzeum Tradycji SzlacheckiejWaplewo Wielkie2021-09-1900:21:305.20010 (37)1 (1) złoto
11Żemetro RyszardM-50I Bieg z Historią w Tle - Muzeum Tradycji SzlacheckiejWaplewo Wielkie2021-09-1900:25:145.20021 (37)3 (5) brąz
12Paprocka DorotaK-40I Bieg z Historią w Tle - Muzeum Tradycji SzlacheckiejWaplewo Wielkie2021-09-1900:35:015.20034 (37)2 (2) srebro
13Klonowski MarcinM-30XXVI Bieg Cysterski - PelplinPelplin2021-09-1800:19:115.00013 (122)6 (32)
14Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska)K-1XXVI Bieg Cysterski - PelplinPelplin2021-09-1800:19:365.00016 (122)1 (3) złoto
15Wasiłowicz NataliaK-30XXVI Bieg Cysterski - PelplinPelplin2021-09-1800:22:435.00051 (122)1 (8) złoto
16Treć PawełM-3058 Parkrun Jezioro ZatorzeKonin2021-09-1800:23:015.0003 (20) brąz2 (3) srebro
17Giembicki JanM-30VIII Bieg Grodzisko CrossOwidz2021-09-1200:26:076.6008 (91)4 (24)
18Cebula BogdanM-60VIII Bieg Grodzisko CrossOwidz2021-09-1200:26:526.60012 (91)1 (10) złoto
19Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska)K-1XXX Bieg OrłówCzarna Dąbrówka2021-09-1200:40:4110.00029 (166)3 (6) brąz
20Rozenberg SławomirM-1VI Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"Hel - Rozewie2021-09-1203:47:0442.19517 (92)17 (75)
strona 1 z 427