LKS Zantyr Sztum


select Wybierz stronę


strona 2 z 446
Lp. Zawodnik Kategoria Nazwa biegu Miejscowość Data Wynik Dystans Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
21Giembicki JanM-1Bieg z okazji 100-lecia Powstania Związku Polaków w NiemczechNowy Targ2022-07-1600:18:555.0003 (34) brąz3 (3) brąz
22Cebula BogdanM-60+Bieg z okazji 100-lecia Powstania Związku Polaków w NiemczechNowy Targ2022-07-1600:19:325.0006 (34)1 (4) złoto
23Treć LeonM-70+Bieg z okazji 100-lecia Powstania Związku Polaków w NiemczechNowy Targ2022-07-1600:25:255.00022 (34)2 (3) srebro
24Anaczkowski MirosławM-60+X Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich-Bieg Ultra TrailLądek Zdrój2022-07-1611:49:5369.000260 (352)2 (5) srebro
25Łukomski AndrzejM-60IV Nocny Bieg Uliczny Night RunSusz2022-07-1600:42:4210.00042 (201)1 (15) złoto
26Fila AntoniM-70I Maraton BursztynowyJantar2022-07-1004:41:1142.19519 (28)1 (1) złoto
27Garbowski KrzysztofM-1XV Bieg Czterech JeziorSkórcz2022-07-0900:51:4415.0001 (169) złoto1 (3) złoto
28Cebula BogdanM-60XV Bieg Czterech JeziorSkórcz2022-07-0901:00:5915.00015 (169)1 (17) złoto
29Najda SławomirM-40XV Bieg Czterech JeziorSkórcz2022-07-0901:01:2615.00017 (169)2 (40) srebro
30Klonowski MarcinM-30XV Bieg Czterech JeziorSkórcz2022-07-0901:01:3915.00018 (169)7 (43)
31Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska)K-40XV Bieg Czterech JeziorSkórcz2022-07-0901:04:1315.00034 (169)1 (16) złoto
32Oliwiński PawełM-40XV Bieg Czterech JeziorSkórcz2022-07-0901:05:1515.00037 (169)11 (40)
33Tuwalska ElżbietaK-40XV Bieg Czterech JeziorSkórcz2022-07-0901:07:2615.00046 (169)3 (16) brąz
34Niemyjska BeataK-1VI Bieg Wałami Von PlauenaMalbork2022-07-0300:19:455.0003 (173) brąz1 (3) złoto
35Garbowski KrzysztofM-1XXXVIII Chojnickie Biegi StrażackieChojnice2022-07-0200:36:3210.1001 (61) złoto1 (3) złoto
36Klonowski MarcinM-30XXXVIII Chojnickie Biegi StrażackieChojnice2022-07-0200:40:0810.1008 (61)1 (10) złoto
37Cebula BogdanM-60XXXVIII Chojnickie Biegi StrażackieChojnice2022-07-0200:40:2810.1009 (61)1 (6) złoto
38Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska)K-1VII Krokowska 10Żarnowiec2022-07-0200:43:2010.00028 (132)3 (6) brąz
39Tuwalska ElżbietaK-1VII Krokowska 10Żarnowiec2022-07-0200:44:1010.00036 (132)4 (6)
40Nowosielski PiotrM-45XI-1/4 IM Garmin Iron TriathlonStężyca2022-06-2600:50:1210.55032 (128)1 (13) złoto
strona 2 z 446