LKS Zantyr Sztum (beta)


start Starty 2021



select Wybierz rok


ilość osobo startów: 391, przebyty dystans: 4 386,887 km


Lp. Data Nazwa biegu Miejscowość Dystans Startujących
1 2021-12-12XXII - 3 bieg/jun. i open Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 4.600 14
2 2021-12-11XXII - 3 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 9.200 19
3 2021-12-05I - 2 bieg Bałtycka Liga Biegowa Stegna 5.000 1
4 2021-12-05Uliczny Bieg Mikołajkowy Reda 5.000 1
5 2021-12-04Bieg św. Mikołaja - Akcja dobroczynna na rzecz Hospicjum "Pomorze Dzieciom" Nowy Staw 5.300 1
6 2021-12-0473 Parkrun Jezioro Swarzędzkie Swarzędz 5.000 1
7 2021-11-28I - 1 bieg Bałtycka Liga Biegowa Stegna 5.000 1
8 2021-11-28IX Bieg Oliwski - 10 km Gdańsk 10.000 1
9 2021-11-28IX Bieg Oliwski - 5 km Gdańsk 5.000 1
10 2021-11-2793 Mistrzostwa Polski Seniorów w Biegach Przełajowych Tomaszów Lubelski 6.000 1
11 2021-11-21III Półmaraton Górski Długa Góra Gdynia 21.100 2
12 2021-11-21XXII - 2 bieg/jun. i open Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 4.800 8
13 2021-11-20XXII - 2 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 9.600 16
14 2021-11-144 Bieg Niepodległości w Islandii Reykjavik 10.470 1
15 2021-11-1370 Parkrun Jezioro Swarzędzkie Swarzędz 5.000 1
16 2021-11-13XXX Uliczny Bieg Sambora Tczew 10.000 2
17 2021-11-11Bieg Niepodległej Sopot 4.500 1
18 2021-11-11VII Elbląski Bieg Niepodległości Elbląg 10.000 3
19 2021-11-11XV Gminne Biegi z okazji Święta Niepodległości Kosakowo 10.000 1
20 2021-11-11II Kociewski Bieg Niepodległości Osiek 5.700 1
21 2021-11-06Bieg z okazji Narodowego Święta Niepodległości Żuławka Sztumska 5.200 8
22 2021-11-06215 Parkrun Gdańsk Południe Gdańsk 5.000 1
23 2021-11-0669 Parkrun Jezioro Swarzędzkie Swarzędz 5.000 1
24 2021-10-31IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton Tczew 21.097 3
25 2021-10-31IV Maraton Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły (atest) Tczew 42.195 6
26 2021-10-30214 Parkrun Gdańsk Południe Gdańsk 5.000 1
27 2021-10-3068 Parkrun Jezioro Swarzędzkie Swarzędz 5.000 1
28 2021-10-24VI Sierakowicka 15 Sierakowice 15.000 1
29 2021-10-24XXII -1 bieg/jun. i open Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 4.800 8
30 2021-10-23XXII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 9.600 21
31 2021-10-21I Mistrzostwa Służby Więziennej w Biegach Przełajowych o Puchar Ministra Sprawiedliwości Popowo-Parcele 12.000 1
32 2021-10-17VI Bieg Jurka przez Bory Tucholskie Skórcz 10.000 1
33 2021-10-17IX - 1 bieg CITY TRAIL z Nationale Nederlande-Trójmiasto Gdańsk 5.000 2
34 2021-10-17XIII PKO Poznań Półmaraton (atest) Poznań 21.097 1
35 2021-10-1699 Parkrun Dzierzgoń Dzierzgoń 5.000 1
36 2021-10-1666 Parkrun Jezioro Swarzędzkie Swarzędz 5.000 1
37 2021-10-108 ANWIL Półmaraton Włocławek (atest) Włocławek 21.097 1
38 2021-10-10I - 3 bieg Bieg - Laury Morza Bałtyckiego Mikoszewo 5.000 1
39 2021-10-10III Marathon Sein - Eure - Duo (atest) Val de Reuil 21.097 2
40 2021-10-10XVI Marathon Sein - Eure - Ekiden (atest) Val de Reuil 10.000 1
41 2021-10-10XVI Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 42.195 8
42 2021-10-09III Pomerania Trail Barłomino 43.400 1
43 2021-10-03I - 2 bieg Bieg - Laury Morza Bałtyckiego Jantar 5.000 1
44 2021-10-03XXIX Bieg Kociewski Starogard Gdański 10.000 6
45 2021-10-034 Oostvaardersrun Lelystad 21.100 1
46 2021-09-26III Bieg o Puchar Wójta Gminy Zblewo Twardy Dół koło Zblewa 14.000 2
47 2021-09-25II Bieg Komtura Dzierzgońskiego Dzierzgoń 5.000 4
48 2021-09-25XII Bieg Uliczny Liwa - Cup Prabuty 5.500 2
49 2021-09-19III Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 5.000 2
50 2021-09-19I Bieg z Historią w Tle - Muzeum Tradycji Szlacheckiej Waplewo Wielkie 5.200 4
51 2021-09-18XXVI Bieg Cysterski - Pelplin Pelplin 5.000 3
52 2021-09-1858 Parkrun Jezioro Zatorze Konin 5.000 1
53 2021-09-12VIII Bieg Grodzisko Cross Owidz 6.600 2
54 2021-09-12XXX Bieg Orłów Czarna Dąbrówka 10.000 1
55 2021-09-12VI Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni" Hel - Rozewie 42.195 6
56 2021-09-11VII - 1 bieg Grand Prix w Biegach Górskich w Gdynii Gdynia 11.000 1
57 2021-09-1161 Parkrun Jezioro Swarzędzkie Swarzędz 5.000 1
58 2021-09-05XX-Sztafeta 1/2 IM Castle Triathlon Malbork Malbork 21.097 1
59 2021-09-05XI Iławski Półmaraton LA RIVE Iława 21.097 6
60 2021-09-04VIII Bieg o Złotą Górę Kartuzy 10.000 1
61 2021-09-04III Bieg Pamięci Bohaterów II Wojny Światowej Nowiny 7.200 1
62 2021-09-04XX-1/4 IM Castle Triathlon Malbork Malbork 10.550 1
63 2021-09-04Kisielicka Piątka Kisielice 5.000 1
64 2021-08-29III Bieg Przełajowy im. Ks. Józefa Dembińskiego Radomno 12.000 1
65 2021-08-29VI#2-1/8 IM Enea Bydgoszcz Triathlon Bydgoszcz 5.600 1
66 2021-08-29VIII Redzki Bieg o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego Reda 10.000 2
67 2021-08-29XV Wojewódzki Kaszubski Bieg Przełajowy Linia 10.300 4
68 2021-08-28XI Bałtycki Maraton Brzegiem Morza Jastarnia 42.195 1
69 2021-08-22II-Triathlonowa czwórka Frombork Triathlon Frombork 4.000 1
70 2021-08-22X-1/4 IM Garmin Iron Triathlon Brodnica 10.500 1
71 2021-08-22IX Kolbudzka 10 Bąkowo 10.100 3
72 2021-08-22II Kolbudzka 5 Bąkowo 5.500 2
73 2021-08-21XIV Bieg Czterech Jezior Skórcz 15.000 1
74 2021-08-21VI Ultra Mazury Stare Jabłonki 71.000 1
75 2021-08-15XI Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych Pasłęk 10.060 4
76 2021-08-15III Żuławski Bieg im. Błogosławionej Doroty Mątowy Małe 5.600 7
77 2021-08-14I Bieg Wiatrakowy Bruk 6.400 1
78 2021-08-14XVI Kaszubski Bieg Lesoków Szemud 10.000 1
79 2021-08-14203 Parkrun Gdańsk Południe Gdańsk 5.000 1
80 2021-08-07XXVII Bieg Świętego Dominika Gdańsk 5.000 1
81 2021-08-07XXVII Bieg Świętego Dominika - kobiety Gdańsk 5.000 2
82 2021-08-07202 Parkrun Gdańsk Południe Gdańsk 5.000 1
83 2021-08-07V Śliwicka Dyszka Śliwice 10.000 2
84 2021-08-07Ultramaraton Chudy Wawrzyniec Rajcza 52.000 1
85 2021-07-31IV Cartusia Półmaraton Kartuzy 21.097 3
86 2021-07-3188 Parkrun Dzierzgoń Dzierzgoń 5.000 2
87 2021-07-3141 Parkrun Zamek Malbork Malbork 5.000 1
88 2021-07-31XII Półmaraton Ziemi Puckiej (atest) Puck 21.097 1
89 2021-07-25Leśne Spotkanie Biegowe Białki 21.100 1
90 2021-07-2440 Parkrun Zamek Malbork Malbork 5.000 3
91 2021-07-24VIII Pętla Tuszkowska Matka Lipusz 10.000 1
92 2021-07-17II Żwirowa Gehenna Minięta 5.400 3
93 2021-07-11I Bieg Rozejm w Altmarku Stary Targ 5.200 3
94 2021-07-10VI-1/4 IM Enea Bydgoszcz Triathlon Bydgoszcz 10.600 1
95 2021-07-10Mistrzostwa Polski Masters w Biegach Przełajowych Lubiszewo Tczewskie 10.000 3
96 2021-07-10198 Parkrun Gdańsk Południe Gdańsk 5.000 1
97 2021-07-1038 Parkrun Zamek Malbork Malbork 5.000 1
98 2021-07-04V Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy ps. "Żelazny" Skórcz 8.000 4
99 2021-07-0384 Parkrun Dzierzgoń Dzierzgoń 5.000 2
100 2021-07-03197 Parkrun Gdańsk Południe Gdańsk 5.000 1
101 2021-06-26VI Krokowska 10 Żarnowiec 10.000 1
102 2021-06-26196 Parkrun Gdańsk Południe Gdańsk 5.000 1
103 2021-06-26V Sztumski Nocny Bieg Świętojański Sztum 4.800 24
104 2021-06-2429 Midnaeturhlaup Suzuki Reykjavik 10.000 1
105 2021-06-20XII Elbląski Uliczny Bieg Piekarczyka (atest) Elbląg 10.000 1
106 2021-06-20III Luzińska 10 Luzino 10.000 1
107 2021-06-19XXXIV Bieg Stolemów Gniewino 10.000 1
108 2021-06-19III Okonińska Pętla Okoniny Nadjeziorne 12.000 1
109 2021-06-13VI-1/8 IM LOTTO Triathlon Energy Starogard Gdański-Skarszewy 5.250 1
110 2021-06-1234 Parkrun Zamek Malbork Malbork 5.000 1
111 2021-06-12V Sopockie Lato na Łysej Górze Sopot 5.000 2
112 2021-06-12XXVI Wojewódzkie Biegi Przełajowe "Szlakami Jana z Janii" Kościelna Jania 6.500 2
113 2021-06-06XVII Bieg Papieski Pelplin 10.000 8
114 2021-06-05X-1/4 IM Garmin Iron Triathlon Stężyca 10.550 1
115 2021-06-05Mistrzostwa Polski U23 (atest) Piaseczno 5.000 1
116 2021-06-05Wdzydzka 10 Wdzydze 10.000 1
117 2021-06-04V Wdzydzka 15 Wdzydze 15.000 1
118 2021-05-30VI-1/4 IM LOTTO Triathlon Energy Gniewino 10.550 1
119 2021-05-304 RunGDN Gdańsk 5.000 2
120 2021-05-29XI-Wirtualny Kwidzyński Bieg Papiernika Kwidzyn 10.000 6
121 2021-05-29II Veolia Run - 5 km biegiem po Gniewie Gniew 5.000 1
122 2021-05-29VII Żukowska 10 Żukowo 10.000 1
123 2021-05-23Gdańsk Maraton 5.5 Hybrydowy Gdańsk 42.195 5
124 2021-05-16I - 3 bieg Zajezierski Trening Covidowy - Hybrydowy Zajezierze 10.300 16
125 2021-05-16VI Żukowska 10 Żukowo 10.000 3
126 2021-05-081 Bieg Piracki Gdańsk Brzeźno 13.000 1
127 2021-05-08XXXVII Chojnickie Biegi Strażackie Chojnice 6.200 1
128 2021-05-08260 Top-Cross Torunia Toruń 6.666 1
129 2021-04-252 RunGDN Gdańsk 5.000 1
130 2021-04-25I - 2 bieg Zajezierski Trening Covidowy - Hybrydowy Zajezierze 10.300 13
131 2021-04-24Mistrzostwa Polski w biegu na 10 km (atest) Goleniów 10.000 1
132 2021-04-11XXXVII-Wirtualny Bieg Szpęgawski Starogard Gdański 5.000 5
133 2021-03-27I - 1 bieg Zajezierski Trening Covidowy - Hybrydowy Zajezierze 10.300 12
134 2021-03-20V Witunia Weekend Maraton - Dziesięciomaraton Zimowy Więcbork 42.195 1
135 2021-03-1330 Halowe Mistrzostwa Polski Masters (atest) Toruń 3.000 1
136 2021-02-281 RunGDN Gdańsk 10.000 1
137 2021-02-27XXXVIII Sopockie 4 Pory Roku - Zima Sopot 8.000 1
138 2021-02-2165 Halowe Mistrzostwa Polski (atest) Toruń 3.000 1